ترازوی غدیر!

اسلام پوسته ای داردو هسته ای ، بی شک غدیر هسته ی اسلام است یعنی اسلام بی غدیر پوسته ای است بی مغزو هسته! ظاهری خشک و خالی، جسمی بی جان، جنگ جویی بی سلاح ، گوینده ای بی زبان وخانه ای بی پی و بنیان!

غدیر  سنجه ی  مسلمانی واقعی است. محک دقیق مقدار خلوص طلای تسلیم و رضا ! میزان سنجش دلدادگی واقعی به دین محمدی یا ادعای دروغین  بر خاسته از انگیزه های شیطانی! با غدیر می توان سلمان و ابوذر  را از طلحه وزبیر خوب شناخت. غدیر شاه بیت غزل معرفت است.زیبا، منطقی، خوش فرم وآهنگین. آهنگ غدیر را کسی خوب می فهمد که اسلامش ادعایی نباشد و مسلمانی اش رنگ مصلحتی نگیرد و برای آب و  نان  بر سر این خوان  گسترده  ننشیند. آهنگ  غدیر ، زیبا ترین آهنگ های هستی است. نغمه ای دلنشین، فرح بخش، و روح افزاست. با این آهنگ می توان به سر چشمه های هماهنگ و نجوا های شیرین عوالم بالا چنگ انداخت، چنگی با ساز های کوک شده ی معنوی برای درک پرتو های پر جاذبه ی آن سویی! غدیر مغز است ، جان است و همه چیز انسان است.

خوشا به حال غدیریان، آنان که تمام ذهن و زبان و انگیزه و جانشان از غدیر می جوشد و می گوید و می بوید! و بدا به حال غدیر گریزان خفاش صفت! آنان که از روی خباثت و حسادت، این  گوهر یک دانه ی مسلمانی را پس زدند و برای ازبین بردن این ماه درخشنده ی اسلام، هر چه توان داشتند به کار بردند ولی به کوری چشمشان نه تنها کاری نکردند که باعث شدند ، درخشندگی اش روز به روز بیشتر  گردد!  

/ 1 نظر / 18 بازدید
تالار گفتگو "سرزمين"

درود، وب زيبايي داريد، تبريک مي گم.. از تالار گفتگو "سرزمين" ديدن کنيد دوست داشتيد مي تونيد عضو بشيد تا بتونيم جمعي خوب رو با هم تشکيل بديم.. Http://SarzaminForum.Com با احترام..